Firma cateringowa – Baranowo

Smaczny catering Baranowo

Catering – Baranowo

  Tiga Bistro, czyli bistro z cateringiem, oferuje swoim klientom smaczny catering na terenie Baranowa, jak i możliwość skosztowania naszych dań komfortowo na miejscu. Specjalizujemy się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej, ale klientom proponujemy również obiady domowe inspirowane kuchniami świata. Wszystko to zawiera się w niezwykle atrakcyjnych, a co za tym idzie w konkurencyjnych cenach. Na naszą kuchnię składają się dania oraz przekąski, które można spożyć na miejscu, ale także zamówić na wynos w postaci cateringu, a my dostarczymy Państwu ciepły obiad również na terenie Baranowa. Wartość takiego zamówienia to minimalnie 25 zł. Gwarantujemy, że niezależnie od zamówienia, wszystko dotrze do naszych klientów świeże, smaczne oraz w niedługim czasie. Priorytet w dowozie mają zamówienia złożone przed godz. 11:00, a dostawy zorganizowane do podpoznańskich miejscowości są darmowe!  

Dania obiadowe w Tiga Bistro – Baranowo

Dania obiadowe, które proponujemy naszym klientom z Baranowa oraz okolicy to, jak już wspomnieliśmy, perełki kuchni polskiej. Charakteryzują się one wyśmienitym smakiem i jedynym w swoim rodzaju aromatem, które przywodzą na myśl smaki dzieciństwa oraz tradycje kulinarne kultywowane w wielu polskich domach. Można je zjeść na miejscu, w Tiga Bistro, ale i zamówić wraz z dowozem. Nasze dania są niezwykle różnorodne. W menu, które codziennie ulega zmianie, znaleźć można m.in. eskalopki z indyka w sosie estragonowym, czy też makaron carbonara. Oferujemy zawsze dwa, różne dania do wyboru, zupę oraz specjalne zamówienia FIT FOOD dla tych osób, które dbają o linię. Tworzone, cotygodniowe menu opiera się na kuchni polskiej, ale też jest inspirowane kuchniami świata.

Dania obiadowe znajdujące się w naszej ofercie podbijają nie tylko podniebienia, ale przede wszystkim serca mieszkańców Baranowa. Czujemy się zaszczyceni mogąc uczestniczyć w ich codziennym życiu i dokładając do niego odrobinę smakowitej przyjemności. To dla nas nie lada wyzwanie, ale z chęcią je podejmujemy, ponieważ zależy nam na tym, aby wszystkim naszym klientom żyło się lepiej, a przede wszystkim zdrowiej i smaczniej.

Dania obiadowe Baranowo
Catering dla firm Baranowo

Catering dla firm – Baranowo

Oprócz indywidualnych, małych zamówień, nasze bistro przyjmuje także zlecenia na catering dla firm, które zlokalizowane są w miejscowości Baranowo lub w okolicy. Dzięki temu docieramy nie tylko do pojedynczego klienta, ale również do przedsiębiorstw, które zatrudniają większą liczbę pracowników. Przekłada się to nie tylko na zadowolenie każdej ze stron, ale także na dalszą, owocną współpracę. Proponujemy catering na wyjątkowe okazje, np. firmowe wigilie, ale również dowóz obiadów na dłuższe spotkanie.

Nasz catering dla firm cieszy się dużym zainteresowaniem. W rezultacie otrzymujemy coraz więcej zamówień, które z powodzeniem realizujemy. Mamy nadzieję, że zaufanie, którym nas Państwo obdarzają będzie działało długofalowo i z czasem jedynie się pogłębiało. Z naszej strony możemy zapewnić jedynie wszystko to, co najlepsze, a zatem: profesjonalną obsługę oraz lubiane dania tradycyjnej kuchni polskiej, również z odrobiną smaków z różnych zakątków świata. Z przyjemnością obsługujemy również klientów indywidualnych!