Firma cateringowa – Chyby

smaczny catering chyby

Catering – Chyby

Założone przez nas bistro proponuje smaczne i domowe, każdego dnia inne posiłki możliwe do skosztowania na miejscu, jak i catering w miejscowości Chyby. Naszym konikiem jest przede wszystkim tradycyjna kuchnia polska, aczkolwiek istnieje także możliwość zamówienia przysmaków mniej lub bardziej znanych, inspirowanych kuchnią świata. Niezależnie od tego, na który rodzaj posiłku się Państwo zdecydują, gwarantujemy, że będzie on niezwykle smaczny!

Catering Tiga Bistro powstał przede wszystkim z myślą o zapracowanych oraz zabieganych ludziach współczesnego świata, którzy bardzo często nie mają czasu ani siły zaprzątać sobie głowy przygotowaniem obiadu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy zaproponować usługę, która ułatwi im nieco życie, a ponadto doda mu niepowtarzalnego smaku. Dzięki temu powstało bistro, a wraz z nim firma cateringowa, w której to mieszkańcy miejscowości Chyby i okolic mogą zamawiać smaczne domowe posiłki, które dostarczone zostaną pod wskazany przez nich adres. 

Dania obiadowe – Chyby

Proponowane przez nas dania obiadowe opierają się przede wszystkim na kuchni krajowej z nutą smaków z całego świata. Menu jest niezwykle różnorodne i każdego dnia inne, jednak jedno pozostaje niezmienne: codziennie zupa, dwa dania do wyboru oraz danie FIT FOOD na zamówienie. Zatem nasi klienci mają do wyboru przykładowe zestawy, takie jak krem z selera z migdałami, a do tego do wyboru gołąbki wieprzowe z kaszą lub filet z kurczaka zapiekany z ananasem.

Wszystkie oferowane przez nasze bistro posiłki dotrą do Państwa bardzo szybko, dlatego też nasi klienci nie muszą martwić się o wydłużony czas oczekiwania, czy też o zimny obiad.
Wręcz przeciwnie – potrawy będą ciepłe, pyszne i przygotowane jedynie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Wszystko to przekłada się na popularność, a co za tym idzie – także na sukces naszego bistro. Cieszymy się, że możemy brać udział w Państwa codziennym życiu i wzbogacać je w wyśmienite smaki i tym samym w niepowtarzalne doznania kulinarne!

dania obiadowe Chyby
firma cateringowa Chyby

Firma cateringowa – Chyby

Nasza firma cateringowa powstała nie tylko z myślą o klientach indywidualnych, ale także na potrzeby wyżywienia pracowników, którzy zatrudnieni są w przedsiębiorstwach funkcjonujących na terenie miejscowości Chyby oraz okolic. Chcemy, aby szczególnie osoby pracujące fizycznie miały możliwość otrzymania przynajmniej jednego ciepłego posiłku podczas pracy fizycznej, która powoduje utratę konkretnego wydatku energetycznego. Jest to zresztą regulowane przepisami polskiego prawa, a przestrzeganie tego, jak i dbanie o to leży po stronie pracodawcy.

Ze swojej strony proponujemy posiłki pracownicze, które są smaczne i gorące i przede wszystkim odpowiednio zbilansowane. Dania obiadowe dla pracowników komponujemy zawsze tak, aby zawierały mnóstwo niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu witamin i składników odżywczych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę cateringową dania obiadowe posiadają odpowiednią zawartość kilokalorii, które następnie przekształcają się w potrzebną do pracy energię. Tiga Bistro zdobywa coraz to nowych klientów, którzy najbardziej w świecie cenią sobie jakość oraz smak przygotowywanych przez nasze bistro posiłków. Życzymy smacznego!