Firma cateringowa – Przeźmierowo

firma cateringowa Przeźmierowo

Catering – Przeźmierowo

Nasze bistro proponuje Państwu wysokiej jakości catering z możliwością dowozu na terenie podpoznańskiej miejscowości Przeźmierowo. Specjalnością Tiga Bistro są obiady domowe tradycyjna kuchnia polska, jednakże przygotowujemy również posiłki znane i lubiane, inspirowane smakami świata. Dlatego też każdy smakosz powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie!

W firmie cateringowej Tiga Bistro oferujemy dowóz posiłków w atrakcyjnych cenach. Od momentu złożenia zamówienia do czasu, kiedy zostanie ono dostarczone, nie trzeba długo czekać, ponieważ nasi pracownicy stale dbają o to, aby wszystko dotarło na czas: świeże i smaczne. Priorytet w dowozie mają zamówienia złożone do godz. 11:00. W strefie dowozu, zamówienia dostarczamy gratis! A jeśli masz ochotę zjeść smaczny, domowy posiłek na miejscu, również możesz to zrobić.

Dania obiadowe – Przeźmierowo

Serwowane przez nasze bistro dania obiadowe możliwe są do nabycia przez mieszkańców Przeźmierowa oraz skosztowania na miejscu, jak również w formie zamówienia z dowozem. Minimalna wartość takiego zamówienia to 25 zł. Obiady z naszego menu to przede wszystkim potrawy kuchni polskiej oraz dania regionalne. Każdego dnia zaskakujemy naszych klientów smaczną, inną zupą, dwoma daniami do wyboru (na przykład pierogi ruskie okraszane skwarkami i cebulką oraz panierowany mintaj z surówką z kiszonej kapusty), a także specjalnym daniem FIT FOOD dla tych, którzy dbają o linię.

Oferowane przez naszą firmę cateringową dania obiadowe cieszą się dużą popularnością wśród tutejszych smakoszy, którzy codziennie doceniają smak i najwyższą jakość przysmaków z naszej kuchni. Trudno się temu dziwić, ponieważ jak nikt inny potrafimy zadbać nie tylko o smak, ale również o atrakcyjny wygląd potraw oraz o przytulną, wręcz rodzinną atmosferę. Przygotowując nasze dania staramy się mieć zawsze w pamięci domowe, rodzinne obiady oraz smaki dzieciństwa. Dlatego też nasi klienci często doceniają nasze potrawy porównując je do domowej kuchni swoich mam lub babć. Tym samym dania obiadowe Tiga Bistro stanowią nie tylko pyszny posiłek na przerwie w pracy czy w trakcie wizyty w centrum, ale też alternatywę dla obowiązku codziennego gotowania dla całej rodziny.

dania obiadowe Przeźmierowo
catering dla firm Przeźmierowo

Catering dla firm – Przeźmierowo

Nasz catering skierowany jest nie tylko do indywidualnych osób, ale także przeznaczony dla firm, które prężnie działają na terenie Przeźmierowa i okolic. Zamawiając domowe obiady, które dostarczone zostaną do miejsca pracy, mają Państwo pewność, że pracownicy będą spożywali ciepłe posiłki, co z kolei przełoży się na jakość oraz na efektywność wykonywanej przez nich pracy. Zgodnie z artykułem 232 Kodeksu Pracy oraz z przepisami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku, pracodawca ma obowiązek zapewnienia darmowego posiłku dla pracownika w formie jednego dania gorącego w momencie, kiedy pracuje on w warunkach szczególnie uciążliwych, tj. wykonuje prace pod ziemią lub te związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym konkretny wydatek energetyczny, wyrażany w kilokaloriach.

Oferowane przez nasze bistro posiłki pracownicze w ramach cateringu dla firm są nie tylko smaczne, ale również posiadają odpowiednią wartość energetyczną. Dzięki temu pracodawca może być spokojny o smaczny i pożywny catering natomiast osoby zatrudnione nie muszą martwić się o zorganizowanie gorącego obiadu. Co więcej, przyjmujemy także małe, indywidualne zamówienia. Zapraszamy do Tiga Bistro!