Firma cateringowa – Swadzim

firma cateringowa Swadzim

Catering – Swadzim

Catering, który oferujemy naszym klientom w podpoznańskiej miejscowości Swadzim wyróżnia się smakowitymi daniami, które dostarczone zostają w niewielkim odstępie czasowym, licząc od złożonego zamówienia (priorytet w dowozie dla zamówień złożonych do godz. 11:00). Nasze bistro proponuje Państwu przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni polskiej, jednak oferujemy również dania inspirowane kuchniami świata, skierowane do miłośników podróży. Niezależnie od tego, na co padnie wybór, gwarantujemy, że będzie pysznie i domowo!

Tiga Bistro to miejsce, które podbiło nie tylko serca osób zamieszkujących Swadzim, ale również ościenne miejscowości, a to za sprawą różnorodnych posiłków przygotowanych na miejscu, jak i oferowanego przez nas cateringu. Coraz więcej osób chce bowiem spróbować przygotowywanych przez naszych kucharzy potraw, a kiedy zasmakuje się w nich raz, po prostu nie można tu nie wrócić. 

Firma cateringowa – Swadzim

Nasza firma cateringowa Tiga Bistro specjalizuje się w potrawach krajowych, które niczym Polska długa i szeroka potrafią zaskoczyć: wyśmienitym smakiem oraz wykwintnym aromatem. Oferujemy wszystkim jedynie świeże i smaczne potrawy, które przygotowywane są z najlepszych krajowych składników oraz wzbogacone aromatycznymi przyprawami. Nie należy się zatem dziwić, że drzwi naszego bistro się nie zamykają, natomiast linia telefoniczna wciąż przyjmuje nowe zamówienia.

Naszym niewątpliwym atutem jest codziennie zmieniające się, inne menu, w którym uwzględniliśmy zupę oraz dwa dania do wyboru. Przygotowywane menu opiera się a wspomnianej kuchni polskiej oraz pysznych daniach inspirowanymi różnymi smakami z całego świata. Zwolennicy znanych i lubianych potraw znajdą u nas m.in. chicken nuggets, a miłośnicy tradycji gołąbki wieprzowe z kaszą. Dużym powodzeniem cieszy się również FIT FOOD, czyli danie wysokobiałkowe z niską zawartością tłuszczu i skrobi, przygotowywanie ze świeżych produktów.

catering dla firm Swadzim
catering firmowy - pyszne posiłki

Catering dla firm – Swadzim

Prowadzony przez nas catering dla firm oraz klientów indywidualnych zamieszkujących Swadzim, cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Pracodawcy dbając o swój personel pracowniczy starają się sprostać podstawowym oczekiwaniom i zadbać o to, aby otrzymywał on ciepłe posiłki każdego dnia. Jest to zresztą wymagane w przypadku osób pracujących fizycznie lub pod ziemią, które ponoszą w trakcie zmiany roboczej konkretny wydatek energetyczny, wynoszący inną wartość dla kobiet i inną dla mężczyzn. Zarządzenie to regulowane jest przez 232 artykuł Kodeksu Pracy, jak również przepisy Rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 roku.

Nasze bistro oferuje smaczne oraz niedrogie posiłki pracownicze, które można wykupić w comiesięcznym pakiecie. Biorąc pod uwagę fakt, iż każda z osób zatrudnionych w danym przedsiębiorstwie otrzyma jeden gorący posiłek dziennie, taki miesięczny karnet przełoży się na rozłożenie kosztów, co z kolei przekształci się w oszczędności, które będzie można zainwestować w rozwój Państwa firmy. Warto przemyśleć naszą ofertę, a następnie zdecydować się na catering Tiga Bistro, zawsze kojarzący się z ciepłym i smacznym, domowym posiłkiem.