Firma cateringowa – Tarnowo podgórne

firma cateringowa tarnowo podgórne

Catering – Tarnowo Podgórne

Jesteśmy firmą prowadzącą bistro stacjonarne, jak również catering, dowożony na terenie Tarnowa Podgórnego i okolic. Specjalnością naszej kuchni są przede wszystkim dania obiadowe związane z tradycją kulinarną naszego kraju. Oprócz nich, w Tiga Bistro raczymy również podniebienia naszych gości potrawami inspirowanymi smakami świata, które przeniosą Państwa podniebienia w najbardziej smakowite zakątki kuli ziemskiej.

Stworzone przez nas bistro proponuje wyśmienitą kuchnię w najlepszych cenach, które są z całą pewnością konkurencyjne, jeżeli chodzi o inne bistra. Niewątpliwym plusem jest fakt, iż od chwili telefonicznego złożenia zamówienia nie trzeba długo czekać na dowóz posiłku. Wszystko przebiega sprawnie, a nasi klienci mogą cieszyć się ciepłym i smacznym obiadem. Przyjmujemy większe, jak i mniejsze, indywidualne zamówienia o minimalnej wartości 25 zł. Dowóz zamówienia w wyznaczonej strefie jest zupełnie darmowy (do zamówień powyżej 25 zł). Pierwszeństwo dowozu w przypadku kontaktu do godziny 11:00.

Dania obiadowe z dowozem – Tarnowo Podgórne

W naszej kuchni dominuje różnorodność. Goście Tiga Bistro mogą więc swobodnie rozsiąść się przy stoliku i zamówić np. lubiany krupnik na wieprzowinie wraz z drugim daniem, eskalopkami z indyka lub pierogami ruskimi. Nasze menu zmienia się każdego dnia. Codziennie jednak, oferujemy zupę i dwa różne dania do wyboru. Osoby dbające o linię mogą zdecydować się też na FIT FOOD, a więc zdrowy posiłek wysokobiałkowy z niską zawartością tłuszczu i skrobi.

Zapewniamy, że proponowane przez nas zestawy obiadowe nie zawiodą Państwa podniebienia, a wręcz zostaną niezwykle uraczone. Zaufało nam spore grono smakoszy, którzy cenią sobie dobrą kuchnię i którzy bardzo chętnie do nas wracają, a z czasem stają się naszymi wiernymi klientami. Jest to dla nas najlepsza pochwała oraz nagroda, kiedy możemy usłyszeć, że przygotowywane przez nasze bistro posiłki smakują tak wielu osobom.

Oferowane przez naszą firmę cateringową dania obiadowe z dowozem cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko w miejscowości Tarnowo Podgórne, ale także w najbliższych okolicach.

dania obiadowe z dowozem Tarnowo podgórne
catering dla firm Tarnowo podgórne

Catering dla firm – Tarnowo Podgórne

Oprócz mniejszych zamówień dla klientów indywidualnych, prowadzimy również catering, który skierowany jest do firm działających w mieście i gminie Tarnowo Podgórne. Dzięki temu każdy z pracodawców może wykupić karnet miesięczny na posiłki dla swoich pracowników i nie martwić się, że któraś z zatrudnionych osób pozostanie bez gorącego obiadu. Jeżeli pracownicy zatrudnieni są do wykonywania typowych prac fizycznych, które związane są z utratą sporego wydatku energetycznego wyrażonego w kilokaloriach, uwzględnionego osobno dla kobiet i osobno dla mężczyzn, muszą mieć zagwarantowany przynajmniej jeden ciepły posiłek każdego dnia. Reguluje to 232 artykuł Kodeksu Pracy oraz przepisy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku.

Założony przez nas catering dla firm sprosta oczekiwaniom wszystkich, nie tylko właścicieli przedsiębiorstw, ale również zatrudnionych przez nich osób. Gwarantujemy, że obiady dostarczone zostaną na czas i będą występowały w formie gorącego i pysznego posiłku, zawierającego wiele cennych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Mamy nadzieję, że podbijemy nie tylko Państwa serca, ale zdobędziemy przede wszystkim podniebienia!